Porządki w naszym domu i profesjonalne środki czystości
W kuchni spędzamy dziennie bardzo dużo czasu, przecież to właśnie tutaj spożywamy większość posiłków, przygotowujemy sobie jedzenie, więc już ten fakt powinien nas pobudzać do dbania o czystość w tym otoczeniu. W jaki sposób najlepiej to zrobić?

Każdy powinien mieć swoje miejsce

Aby w kuchni było czysto i schludnie należy stosować się do moich rad i wskazówek a gwarantuję, że nie pozostaniecie zawiedzeni. Na początek może zacznijmy od podzielenia szafki na każdego z domowników, przecież każdy w kuchni chce mieć swoją półkę, wiele osób je bardzo różnie, co jednemu smakuje, drugiego może obrzydzać lub kompletnie mu nie zasmakować. Namawiam do tego aby każdy z lokatorów miał swój kącik. Następnie odpowiednie produkty można rozłożyć na specjalnie przygotowanych do tego pojemnikach. Zaczynając od owoców i warzyw, należy wyłożyć na je tackę bądź koszyk, wtedy zyskamy dużo przestrzeni. Przed nowymi zakupami uprzątnijmy stare jedzenie, żeby nie blokowało nam miejsca, gdy już oczyszczamy lodówkę myjmy w niej półki gdyż to jest bardzo ważne, dobrze sprawdzają się do tego profesjonalne środki czystości. Wszystko co leży w lodówce jest przeznaczone do zjedzenia dla nas, dlatego to powinno nas mobilizować aby półki utrzymywać w schludnym stanie.

Wszystko można uporządkować

Torebki z przyprawami i inne tego typu rzeczy sprawiają nam najwięcej problemów, myślę, że pudełka oddzielne na każdą przyprawę to idealne rozwiązanie. Sam stosuje je od wielu lat, przecież gdy zostawimy przyprawę w torebce to po jakimś czasie jest zgnieciona i podarta do tego stopnia, że wszystko nam się może rozsypać, a potem jest to bardzo ciężko uprzątnąć. Sztućce należy myć zawsze bardzo dokładnie i najlepsza do tego jest specjalna wkładka, które pozwoli nam położyć na oddzielnym miejscu noże, łyżki i widelce. Kuchnia to miejsce gdzie warto dbać o porządek każdego dnia. Do sprzątania tego miejscu zatem warto używać wyłącznie sprawdzone profesjonalne środki czystości. Te bowiem nigdy nas nie zawiodą. Większość z nich zawiera formuły, które jeszcze bardziej pozwolą uporać się z brudem raz na zawsze. Warto stawiać także na chemię z Niemiec, która posiada wiele unikalnych rozwiązań.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://eden-oleje.pl/wybor-odpowiedniego-przedszkola-producenci-placow-zabaw
http://theweddingworkbook.com/budzet-obywatelski-warto-o-nim-wiedziec
http://www.onbusiness.cz/ma-elektronicka-evidence-trzeb-smysl-a-co-kontroly-eet-komentare-3016
http://www.firmasos.pl/p/Wlasna-restauracja-35013/3

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s